Nie ma prostszego sposobu na trafione prezenty!

Stwórz z nami listę wymarzonych prezentów i udostępnij ją znajomym.Zacznij już teraz!

Wystartowaliśmy!2016-12-01 21:00:00

No to wystartowaliśmy! Trochę czasu zajęło nam uporanie się ze wszystkimi funkcjonalnościami, które chcieliśmy Wam udostępnić, ale chyba się udało – ocenicie sami.

W każdym razie – o co chodzi?

Większość z Nas o czymś marzy, chciałoby mieć, ale zawsze są inne wydatki, brakuje kasy i trzeba zbierać albo najnormalniej w świecie szkoda Nam na to pieniędzy – w sumie po to są prezenty. One nie muszą być praktyczne, racjonalne i nudne – po prostu powinny się podobać i sprawiać radość – obdarowanemu oczywiście, nie kupującemu ;)

Stąd pomysł na portal aczemunieprezent.pl. Dajemy Ci możliwość stworzenia listy wymarzonych prezentów i udostępnienia jej znajomym, rodzinie, współpracownikom – bez okazji jako typowy "wish-list" lub w związku z organizowaną imprezą (urodziny, komunie, wesela i wszelkie inne eventy).

Dzięki aczemunieprezent.pl Twoi goście będą zawsze wiedzieć kto "wybrał" już dany prezent i nie będą się dublować! Możesz też poprosić kogoś o pomoc w organizacji Twojej imprezy i wyborze prezentów.

Dodatkowo z pomocą portalu możesz zorganizować prezent niespodziankę dla znajomego i przeprowadzić głosowanie tak, żeby wszyscy byli uśmiechnięci wręczając prezent.

Jest też kilka innych opcji, ale wszystkie funkcjonalności będziemy po kolei opisywać w kolejnych „newsach”.

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu i polecania (nie zapomnij dać o nas znać znajomym!), chwalenia, komentowania, czy sugestii co zrobić jeszcze lepiej – będziemy wdzięczni za wszelkie rady i uwagi.

Bawcie się dobrze!Do góry